ПОЛЬЩА. Співробітник ВЗЦЗ УПЦ взяв участь у конференції в Любліні

4-5 березня 2019 року у Католицькому університеті імені Іоанна-Павла ІІ, що в Любліні (Польща), пройшла міжнародна конференція «Коли ми дивимось через Христа, ми бачимо світ по-справжньому. Екуменічне соціальне вчення». На запрошення організаторів у конференції взяв участь співробітник Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви С. М. Бортник.

У своїй доповіді «В пошуках справедливості: соціальна роль Православної Церкви в Україні в сучасному конфлікті», С. М. Бортник закцентував увагу на сучасних подіях навколо ідеї унезалежнення українського православ’я та проблем церковно-державних та церковно-суспільних відносин в Україні. Виступ викликав жваве зацікавлення аудиторії та всестороннє обговорення.

В роботі конференції також взяли участь представники Іспанії, Німеччини, Румунії та Польщі, які зосередились на різних аспектах церковного та суспільного примирення.