ВАРШАВА. Співробітник ВЗЦЗ УПЦ взяв участь у семінарі, присвяченому геополітичному аспекту надання автокефалії

22 листопада 2018 року на факультеті вільних мистецтв Варшавського університету пройшов міжнародний відкритий семінар на тему «Геополітика автокефалії України». З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у заході взяв участь співробітник Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви професор С. М. Бортник.

Він виступив з доповіддю щодо перспектив УПЦ в питанні надання Томосу про автокефалію Православній Церкві в Україні та її можливих наслідків. Зокрема, він детально прокоментував «Постанову Собору єпископів УПЦ від 13 листопада 2018 року». Після своєї доповіді С. М. Бортник відповів на ряд запитань присутніх.