Єпископ Веніамін відвідав парафії УПЦ в Лондоні і Фарнамі

13-14 січня 2024 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, керуючий Західноєвропейським вікаріатством УПЦ, єпископ Боярський Веніамін, перебував з архіпастирським візитом у Великобританії, де відвідав Покровську парафію в м. Лондон та парафію на честь Успіння Божої Матері в м. Фарнам.

13 січня еп. Веніамін звершив Всенічне бдіння в Лондонській парафії напередодні Обрізання Господнього та дня пам’яті свт. Василія Великого, а 14 січня, в день свята, звершив Божественну Літургію в Успенській парафії м. Фарнам.

Після богослужіння вібулась святкова трапеза, за якою владика поспілкувався з парафіянами.
Цього ж дня ввечері єпископ Веніамін відвідав парафію в м. Лондон, де звершив молебень з проханнями за мир в Україні, а також заупокійну літію, в якій поминали захисників нашої Батьківщини і всіх, хто загинув від війни в Україні.

Всі бажаючі мали змогу поспілкуватись з архіпастирем за святковою трапезою і розділити радість Пришестя в Світ Спасителя різдвяними колядками.