БІЛОРУСЬ. Співробітник ВЗЦЗ УПЦ взяв участь у міжнародній конференції у Мінську

16-17 травня 2019 року у Мінську пройшла Міжнародна міжконфесійна конференція «Церкви та місцеві спільноти перед лицем соціальних викликів». Організаторами конференції виступили міжнародна група «Примирення в Європі – завдання для Церков в Україні, Білорусі, Польщі та Німеччині» та ряд місцевих православних та католицьких організацій. З благословення митрополита Луганського і Алчевського Митрофана, голови ВЗЦЗ УПЦ, у роботі конференції взяв участь співробітник Відділу С. М. Бортник.

Конференція проходила у актовому залі Мінської духовної академії. У роботі конференції брали участь представники Білорусі, Німеччини, Польщі, Росії та України. Доповідачі зосередилися на різних аспектах участі релігійних громад у розв’язанні актуальних соціальних проблем. Особливу увагу було присвячено проблемі сталого розвитку та активізації місцевих територіальних і релігійних громад у пошуку відповідей на виклики сьогодення.