Представник ВЗЦЗ УПЦ виступив на конференції у Львові

2-4 травня 2019 року на Філософсько-Богословському факультеті Українського Католицького Університету, що у Львові, відбулась Друга міжнародна богословська конференція «Церква та публічна сфера: любов у дії». Організаторами конференції став Східно-європейський інститут теології та низка академічних богословських установ України, Бельгії та Румунії. Серед учасників були представники восьми європейських країн та США.

На запрошення організаторів у конференції взяв участь співробітник Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви С. М. Бортник, який виступив з доповіддю на тему «Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно” (Мф. 6:4). Про межі публічної теології». Зокрема, представник УПЦ проаналізував досвід низки європейських країн у сфері відносин церкви та суспільства і особливо зосередився на подіях в українському церковному середовищі останніх років.

Крім того, С. М. Бортник виступив модератором секції «Церква, літургія і християнське свідчення у публічній сфері» та презентував свою книгу «Спілкування та особистість. Богословя митрополита Івана Зізіуласа у систематичному розгляді».

This post is also available in: Англійська, Російська