Патріарх Єрусалимської Церкви Блаженніший Феофіл прийняв у своїй резиденції паломників Української Православної Церкви

22 січня 2019 року віряни Української Православної Церкви, під час паломництва до Святого граду Єрусалиму, відвідали Блаженнішого Феофіла III, Патріарха Єрусалимського і всієї Палестини. Делегацію очолив єпископ Арцизький Віктор, вікарій Одеської єпархії. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу єпархії.

З благословення митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела священнослужителі та віряни єпархії здійснили паломництво на Святу Землю, де вклонилися древнім Святиням Палестини і Єрусалима.

Однією із знаменних подій паломницької поїздки стало відвідування Блаженнішого Феофіла III, Патріарха Єрусалимського і всієї Палестини.

У своєму слові-настанові паломникам з України Святіший Патріарх Феофіл III зазначив, що особливо молиться про мир в Україні, і передає своє первосвятительське благословіння всім вірним чадам канонічної Української Православної Церкви.

На згадку про візит до Єрусалиму Патріарх Феофіл передав українській делегації пам’ятні подарунки.