КИЇВ. Відбулася зустріч між представниками УПЦ та ОБСЄ

13 червня 2018 року заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви протоієрей Миколай Данилевич в Києво-Печерській Лаврі зустрівся з представниками Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) паном Фернандом Ерера Інарахом та паном Войкан Міхайловічем.
У зустрічі також взяли участь перекладач Анжеліка Скочиліс та співробітник ВЗЦЗ УПЦ  В. В. Горзов.
Представників ОБСЄ цікавили питання надання томосу про автокефалію, процесу підготовки до святкування 1030-річчя Хрещення Київської Русі та відношення Церкви до «Маршу рівності», який заплановано на 17 червня поточного року. Протоієрей Миколай Данилевич представив гостям позицію Української Православної Церкви щодо згаданих питань.