Блаженніший Митрополит Онуфрій зустрівся з ієрархом Константинопольського Патріархату

30 березня 2018 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій в своїй резиденції в Києво-Печерській Лаврі приняв ієрарха Константинопольського Патріархату – митрополита Бельгійського, екзарха Нідерландів та Люксембургу Афінагора, – якого супроводжував архідиякон Філадельф (Кафаліс) та пан С. Спанос.

У зустрічі взяли участь: голова Представництва Української Православної Церкви при європейських міжнародних організаціях єпископ Баришівський Віктор і заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич.

Під час зустрічі були обговорені питання, що становлять взаємний інтерес. Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері.