Група студентів з Німеччини відвідала Київські духовні школи

27 вересня 2017 року, з благословення митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, Ректора Київських Духовних Академії і Семінарії, відбулась зустріч викладачів Академії з групою студентів-стипендіатів німецького фонду «Кузанусверк» з різних університетів Німеччини, що наразі подорожують Україною. В рамках подорожі, студенти побували у Львові та Харкові і прибули до Києва, де відвідали Києво-Печерську Лавру, зайшли до Лаврських печер та долучилися святкового богослужіння на честь Воздвиження Хреста Господнього.
Зустріч з викладачами Академії – проректором з наукової роботи проф. Бурегою В. В., заступником Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ професором-протоієреєм Миколаєм Данилевичем та викладачем КДА, співробітником ВЗЦЗ УПЦ протоієреєм Віталієм Поліщуком – стала для гостей важливою подією їхнього візиту до Києва. Cпівробітник ВЗЦЗ УПЦ, доцент КДА Бортник С. М. сприяв організації події та виконував під час зустрічі функцію перекладача.
У своїх запитаннях студенти зосередились на позиції Української Православної Церкви щодо нинішньої непростої політичної ситуації в країні, на її співпраці з українським громадянським суспільством та на відносинах з українською державою. Окрім того, гості цікавилися системою богословської освіти в УПЦ та низкою інших питань. Зустріч пройшла у конструктивній атмосфері, а гості висловили побажання і в майбутньому відвідувати Києво-Печерську Лавру та установи Української Православної Церкви.