МЮНХЕН. Співробітник ВЗЦЗ УПЦ взяв участь у роботі конгресу «Реновабіс»

З 6 по 8 вересня 2017 року в Мюнхені (Німеччина) проходив щорічний конгрес фонду «Реновабіс», що займається допомогою просвітницьким та соціальним  інституціям у Центральній та Східній Європі. На запрошення організаторів у конгресі взяв участь співробітник Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви С. М. Бортник.

Темою цьогорічного зібрання була обрана «Криза як шанс для Європи! Відповідальність Церков». С. М. Бортник взяв активну участь у роботі конгресу, зокрема очолив групу, що зосередилась на напрямку «Християнська та національна ідентичність: напружені відносини». В кулуарах конгресу були обговорені напрямки подальшої співпраці німецького Фонду та структур Української Православної Церкви.