ІТАЛІЯ. Голова ВЗЦЗ УПЦ здійснив робочу поїздку у м. Мілан

21 травня 2017 року, з благословення Блаженішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Предстоятеля Української Православної Церкви, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, Голова Відділу зовнішніх зв’язків УПЦ, здійснив робочу поїздку у м. Мілан (Італія).

Його Високопреосвященство звершив Божественну літургію у храмі Святителя Амвросія Медіоланського м. Мілан, де привітав настоятеля храму архімандрита Амвросія (Макара) з 60-річний ювілеєм, вручивши йому високу церковну нагороду – орден святого рівноапостольного князя Володимира I ступеню.

Архіпастир зустрівся з українською діаспорою, яку протягом багатьох років окормлює архім. Амвросій.

Божественна літургія була звершена трьома мовами: церковнослов’янською, румунською та італійською.

Владика передав слова привітання та благословіння нашим співвітчизникам від імені Блаженнішого Митрополита Онуфрія, мав тривалу зустріч і спілкування з прихожанами, значну частину яких складають емігранти з України.

По закінченні літургії, митрополит Митрофан відвідав базиліку святителя Амвросія Медіоланського де вклонився його святим мощам, та мав можливість помолитися біля мощей святих мучеників Назарія і Віктора.

У ході робочої поїздки, митрополит Митрофан також відвідав Рим та Венецію.

Фотографії доступні за посиланням на Інформаційний відділ Луганської єпархії