Представники УПЦ відвідали урочисту академію «Українці світу – Україні»

22 серпня 2016 року в Національній опері України імені Т.Г.Шевченка, відбувся культурно-мистецький захід «Українці світу – Україні», присвячений українській діаспорі. Цим урочистим заходом закінчився VI Всесвітній форум українців, що проходив у Києві 20-21 серпня 2016 року.

Урочисте засідання відвідав Президент України Петро Олексійович Порошенко, який нагородив найбільш активних представників української діаспори, які зробили визначний внесок у розвиток своєї Батьківщини.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, урочистості відвідав єпископ Боярський Феодосій, якого супроводжували: заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич та співробітник Відділу протоієрей Віталій Поліщук.