Відбулося VI засідання Громадської Ради при Міністерстві Закордонних Справ України

2016-06-16_GromadskaRada-big16 червня 2016 року у приміщенні Міністерства Закордонних Справ (МЗС) України відбулося VI засідання Громадської Ради з питань співпраці з релігійними організаціями при МЗС України. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Українську Православну Церкву на зібранні представляв заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич.

Представники Ради повідомили про основні події в сфері закордонної активності конфесій та звернулиcя з низкою пропозицій до представників МЗС України з метою покращити співпрацю у сфері зовнішньої діяльності. Деякі ініціативи будуть детально обговорені на найближчому засіданні Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.