Представники Української Православної Церкви взяли участь у прийомі, влаштованому ОБСЄ з нагоди звільнення її спостерігачів

4 липня 2014

На запрошення Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви протоієрей Миколай Данилевич та співробітник Відділу священик Віталій Поліщук відвідали прийом «подяки», влаштований для всіх тих, хто доклав зусиль та долучився до звільнення з полону восьми її спостерігачів.

Нагадаємо, що дві групи спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ були взяті у полон під час виконання своїх службових обов’язків у зоні бойових дій на Східній Україні 26 і 29 травня поточного року.

До звільнення спостерігачів закликала Українська Православна Церква. Зокрема, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній заявив про це 17 червня у ході своєї зустрічі з головою Місії ОБСЄ в Україні паном Е. Апаканом.

Дві групи спостерігачів ОБСЄ були звільнені 27 і 28 червня поточного року.